Альцгеймер виявився заразним: вчені зробили сенсаційну заяву

Нове дослідження вчених показало, що заразитися хворобою Альцгеймера цілком ймовірно.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на журнал Nature.

Видання пише, що міжнародний колектив фахівців під керівництвом доктора Джона Коллинджа з Інституту захворювань Університетського коледжу Лондона здійснив дослідження, яке підтвердило: запропонована раніше гіпотеза про зараження хворобою Альцгемйреа шляхом проникнення молекул бета-амілоїду – правдива, заразитися хворобою альцгеймера дійсно можливо.

Так, в ході досліджень піддослідним мишам вводили гормон росту людини з домішкою бета-амілоїду. З часом у цих мишей в мозкових структурах виникли характерні бляшки, які відсутні у тварин з контрольної групи.

Вчені вважають, що результати роботи допоможуть певним змінам в хірургії. Хірургічні процедури повинні здійснюватися з урахуванням ризиків передачі бета-амілоїду. Висновки вчених: введений ззовні білок-попередник бета-амілоїду (Amyloid precursor protein) може призвести до появи хвороби Альцгеймера.

Хвороба Альцгемера – хвороба, яка виникає у людей в похилому віці. Захворювання характеризується ослабленням функцій головного мозку. З-за цього людина не може піклуватися про себе самостійно та потребу в постійному нагляді та сторонньої допомоги.

Раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла, що вчені озвучили страшну хворобу, яка їх переслідує.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Comments are closed.