БПП має намір вийти з коаліції для проведення дострокових виборів у Раду – ЗМІ

На засіданні фракції БПП обговорювалося питання про проведення дострокових виборів до Верховної Ради. Про це заявив співрозмовник у фракції БПП, зазначивши, що президент Петро Порошенко готовий до розпуску парламенту, передає strana.ua.

«У нас була зустріч частини фракції з Петром Олексійовичем, він запросив нас до себе, обговорювали ситуацію, і в тому числі дострокові вибори. Причина – вихід БПП з коаліції через ЦВК та Антикорупційного суду. Пам’ятаєш, в залі сміялися, що вони тепер коаліція «Без Петра Пройдуть», так ось у них є місяць, щоб створити нову коаліцію. Зрозуміло, що цього не станеться. А далі запускаємо перевибори», – розповіло джерело.

Водночас в опозиційних фракціях вважають, що заявами про розпуск Ради Порошенко тисне на народних депутатів для затвердження ними вигідного для чинного президента складу Центральної виборчої комісії.

«Людей 40 всередині фракції БПП не хочуть виходити з коаліції і розглядали варіант, якщо люди Петра вийдуть, то вони залишаються і добирають коаліцію «тушками». Те, що Кононенко, Грановський та Березенко будуть в новому складі парламенту, в цьому ніхто не сумнівається. Але мене там не буде, тому навіщо мені це треба», – зазначив один із представників фракції БПП.

Нагадаємо, Порошенко звільнив Олексія Горащенкова від виконання обов’язків члена конкурсної комісії з відбору кандидатів в Національне агентство з питань запобігання корупції і з посади свого позаштатного помічника.

Comments are closed.