Дружина директора НАБУ незаконно продала земельну ділянку в Криму – журналіст

Дружина директора Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) Артема Ситника Анна здійснила незаконну майнову оборудку на території окупованого Криму.

Про це написав журналіст і телеведучий Сергій Іванов в своєму блозі на Цензор.НЕТ.

За інформацією журналіста, 12 серпня 2013 року Ганна Ситник придбала земельну ділянку в Севастополі площею 0,0416 гектар за 94 тис. 300 гривень. У 2015 році вона розмістила оголошення на сайті про її продаж, надавши при цьому довіреність на право відчуження майна громадянці Росії Небівайловій. Артем Ситник у свою чергу надав своїй дружині згоду на відчуження вказаної ділянки.

Іванов зазначив, що 1 серпня 2017 року російська влада зареєструвала право власності Анни Ситник на земельну ділянку. І в цей же день вона була продана громадянину Росії Пилову за 900 тис. російських рублів.

Журналіст підвів до того, що ця угода є прямим порушенням норми п. 4 ст. 11 Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України». Крім того, як додав Іванов, в декларації директора НАБУ за 2017 рік не відображено відчуження земельної ділянки його дружиною, що може свідчити про наявність в його діях злочину, передбаченого ст. 366-1 Кримінального кодексу України, тобто декларування недостовірної інформації.

Нагадаємо, директор НАБУ Артем Ситник розповів, як йому подарували квартиру.

Comments are closed.