Голова Херсонської ОДА заперечує свою причетність до нападу на Гандзюк

Голова Херсонської обласної держадміністрації Андрій Гордєєв заперечує свою причетність до нападу на херсонську активістку Катерину Гандзюк, в результаті якого вона померла.

Раніше батько активістки Віктор Гандзюк заявив, що підозрюваний в організації нападу на Катерину Олексій Левін (Москаленко) виконував різні завдання голови Херсонської облради Владислава Мангера («Батьківщина») і заступника Гордєєва Євгена Рищука (БПП), – передає «Українська правда».

Гордєєв написав у Facebook, що розуміє емоції батька Катерини Гандзюк, який втратив єдину доньку, тож домагається справедливості.

«Проте, шукаючи справедливість, важливо не зачіпати безневинних людей, мішаючи всіх докупи. Як це не було б важко, треба намагатися не піддаватися на провокації нечистих людей», – написав керівник Херсонської ОДА.

«Аналізуючи останні інформаційні випади, в тому числі з використанням мого імені та посади, переконуюсь, що батьківське горе використовується в політичних маніпуляціях негідниками, які стоять в «тіні», – заявив він.

Гордєєв запевнив, що справу буде доведено до кінця.

«Все, що в наших силах, ми спрямуємо для пошуку винних осіб. Я відкритий для допомоги та повністю згоден з тим, що такі страшні речі не можуть відбуватися на Херсонщині та залишатися безкарним», – додав він.

Як повідомлялося, 31 липня 2018 року у Херсоні біля під’їзду чоловік вилив на Катерину Гандзюк кислоту. Вона потрапила до реанімації з сильними опіками.

4 листопада Катерина Гандзюк померла у лікарні після багатьох операцій.

3 грудня генпрокурор Юрій Луценко заявив, що замовники, організатори та виконавці вбивства Катерини Гандзюк встановлені.

4 грудня правоохоронці оголосили підозру в організації нападу на Гандзюк громадянину на прізвище Левін.

Нардеп Мустафа Найєм повідомляв, що Олексій Левін (справжнє прізвище – Москаленко) є помічником депутата Херсонської облради Миколи Ставицького і перебуває в Домінікані.

У січні 2019 року Служба безпеки України оголосила в розшук підозрюваного в організації вбивства Гандзюк Олексія Левіна (Москаленка).

Comments are closed.