Голова Запорізької ОДА Бриль не задекларував 5 елітних авто

Голова Запорізької облдержадміністрації Костянтин Бриль не вказав у своїй електронній декларації Range Rover і 4 Mercedes. Крім того, у декларації Бриля не було відображено значні витрати на закордонні подорожі, які він влаштовував разом зі своєю сім’єю, пише bihus.info.

Дискредитуюча голову Запорізької ОДА інформація міститься в судових ухвалах у справі, яку зараз розслідує Національне антикорупційне бюро України.

За даними розслідування, слідчі НАБУ встановили, що голова Запорізької ОДА має право користування на 5 автомобілів – Mercedes-Benz G 63 AMG, Mercedes-Benz SLK 200, Mercedes-Benz S 500, Mercedes-Benz Viano і Range Rover – проте не вказує їх у своїх деклараціях.

Водночас на Бриля оформлена нотаріальна довіреність на управління та розпорядження усім майном його батька. Розслідування НАБУ показало, що він зі своєю дружиною Майєю та трьома доньками побували на відпочинку у Туреччині, Італії, Німеччині, Франції, Греції, Ізраїлі та інших країнах, де зупинялися у дорогих готелях.

Також у 10 тис. доларів голові Запорізької ОДА обійшлося навчання його наймолодшої доньки Майї в елітній «Новопечерській школі». НАБУ підозрює, що Бриль разом з дружиною і трьома доньками є членами кінного клубу Butenko Stable, що в рік коштує близько 160 тис. гривень.

Журналісти розповіли, що у своїй декларації за 2017 рік Бриль вказав три будинки площею 319, 629 і 282 кв. м, 4 коштовних годинники і 4 карабіни. Із власних транспортних засобів він задекларував Volkswagen Caddy та новеньку Toyota Camry, а також користування Range Rover матері та Mercedes-Benz S 350 тестя. Готівкою губернатор з родиною зберігає 150 тис. доларів і 3,9 млн гривень.

Слід зазначити, що зарплата Бриля становить 10 тис. доларів у рік. 

Як відомоНаціональне антикорупційне бюро отримало доступ до декларацій голови Запорізької обласної державної адміністрації Костянтина Бриля в рамках розслідування кримінального провадження про можливе декларування ним недостовірної інформації.

Comments are closed.