Гонтарева: Тимошенко просто «балакуча голова», я ж технократ

Колишня голова Національного банку України Валерія Гонтарева назвала лідера партії «Батківщина» Юлію Тимошенко та інших критиків «балакучими головами».

Про це вона заявила в інтерв’ю Новому времени.

За словами Гонтаревої, з першого її дня на посаді під Нацбанком ходили проплачені мітинги, а в багатьох ЗМІ була повна дезінформація й маніпуляції.

При цьому, як стверджує Гонтарева, коли вона прийшла в НБУ, заборгованість з рефінансування була 110 млрд гривень, а коли йшла – 19 млрд гривень.

«Я ж технократ, приходжу з цифрами. А вони – просто балакучі голови. При цьому люди без честі, без совісті, без елементарних економічних знань, без нічого, але дуже добре говорять. На мою думку, вся країна бачила і труни, які приносили збройні люди до центрального входу НБУ, і мій будинок, розписаний словами «вбивця», – пояснила екс-глава НБУ.

Нагадаємо, екс-глава Національного банку України Валерія Гонтарева заявила, що пішла з посади, коли її місія була повністю виконана. При цьому вона зазначила, що на посаді керівника НБУ «не отримала належної підтримки і захисту».

Comments are closed.