Корчак призначили координатором з гендерної рівності у НАЗК

Екс-голову Національного агентства з питань запобігання корупції Наталію Корчак визначено уповноваженою особою (координатором) з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, запобігання та протидії насильству за ознакою статі в НАЗК.

Про це повідомляється на сайті відомства.

Зазначається, що відповідно до закону України «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків», уповноважені особи (координатори) організовують  роботу  відповідних органів виконавчої влади  в напрямі урахування принципу   рівних  прав  та  можливостей  жінок  і чоловіків у відповідній сфері діяльності, проведення аналізу стану забезпечення ґендерної  рівності.

Також вони мають координувати  заходи у   сфері   запобігання  та  протидії насильству  за  ознакою  статі, моніторити  їх  реалізацію, проводити постійну інформаційно-пропагандистську діяльність щодо  ліквідації  всіх  форм  дискримінації за ознакою статі, тощо. 

Нагадаємо, раніше глава Специалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький заявив, що НАБУ в обхід САП передало генпрокурору Юрію Луценку проект підозри екс-главі Нацагентства з питань запобігання корупції Наталії Корчак

Comments are closed.