«Львівське» продовжує розвивати лінійку лімітованих пивних смаків

«Львівське Великоднє» — новий лімітований святковий сорт, який вже з’явився на полицях українських магазинів та буде доступний лише на період весняних свят.

Новинка продовжує лінійку лімітованих пивних смаків серед яких – легендарний святковий сорт «Львівське Різдвяне»

«Львівське Великоднє» – це спеціальне світле пиво із м`яким солодовим смаком, що доповнене м’якою хмельовою гіркотою та легким присмаком меду. Сорт має медовий аромат, що гармонійно поєднується з хмельовим та квітковим букетом. Вміст спирту складає 4,4%. Новинка доступна у скляній пляшці 0,5 літрів. Етикетка новинки виконана в фірмовому стилі лінійки і оздоблена великодніми орнаментами. Пиво розливається на заводах Carlsberg Ukraine у Львові, Києві та Запоріжжі.

Зустрічайте свята із «Львівське»!

***

Carlsberg Ukraine є частиною Carlsberg Group та одним з найбільших виробників пива в Україні. До складу Carlsberg Ukraine входять заводи в Запоріжжі, Києві та Львові. При цьому Львівська пивоварня — перша промислова пивоварня країни. У компанії працює більше 1500 чоловік. У портфель Carlsberg в Україні входять: пиво, сидр і безалкогольні напої таких торгових марок, як «Львівське», Robert Doms, Baltika, Carlsberg, Tuborg, Kronenbourg 1664, «Арсенал», «Квас Тарас», Somersby, Guinness, Seth & Riley’s Garage , Warsteiner, Grimbergen і інші.

Більш детальну інформацію можна отримати на сайті https://carlsbergukraine.com/.

Comments are closed.