На кордоні з Угорщиною покинуті «євробляхи» розбирають на запчастини

Біля контрольно-пропускного пункту «Лужанка-Берегшурань» з угорського боку зростає кількість автомобілів, покинутих їхніми власниками напризволяще. Деякі з них вже розграбовані, передає mukachevo.net.

За словами місцевих, така ситуація панує вже кілька років.

Зазначається, що автомобілі різних типів – від малолітражок до мікроавтобусів. Більшість з них мають угорські або польські номерні знаки, часом німецькі. На деяких видно пряме втручання грабіжників або вандалів – розбите скло, зняті колеса, руль, вирвана з корінням панель приладів тощо.

«Машини водії залишають давно. Зазвичай на кілька днів. Наприклад, якщо з документами не все гаразд. Але деякі, бачу, стоять роками. Їх і розбирають на запчастини. Хто це робить, невідомо, можливо, місцеві. Хоча й дивно, адже поруч будівля прикордонної поліції, все проглядається камерами. Але стоянка нелегальна, тож ніхто не слідкує», – розповів перевізник Іштван з Берегова, який перетинає кордон практично щодня.

Наразі ця кількість автівок збільшилася до майже сотні. Цілком можливо це пов’язано із новими законами, які ліквідували можливість для українців завозити автомобілі з іноземною реєстрацією у режимі транзиту.

Нагадаємо, 23 листопада президент Порошенко підписав закони про «євробляхи» і попросив людей не протестувати.

Comments are closed.