Парубій вважає, що Рада повинна мати більше повноважень

Глава Верховної Ради Андрій Парубій вважає, що Верховна Рада повинна отримати більше повноважень в результаті прийняття законів. Про це Парубій повідомив у ефірі одного з телеканалів, зазначивши, що в Україні вже вдалося змінити інститут парламентаризму.

«Я вважаю, роль Верховної Ради повинна бути посилена, її контрольні функції… Ось я говорив на початку роботи парламенту (сесії — ред.), Що ми повинні прийняти закон про ТСК, про реформу парламенту, про розподіл комітетів у парламенті. Ми повинні збільшити роль ВР і ми її збільшували низкою законів», – розповів глава Ради.

Крім того, він додав, що раніше парламентські вибори були як праймеріз перед президентськими. За його словами, зараз ситуація вкрай протилежна – президентські праймеріз перед парламентськими.

«Моє глибоке переконання, що всі питання економічні, соціальні, питання розвитку і реформ повинні бути у парламенту і уряду», – вважає Парубій.

Нагадаємо, Солом’янський районний суд Києва зобов’язав Національне антикорупційне бюро відкрити кримінальне провадження за фактом можливого нецільового використання бюджетних коштів головою Верховної Ради Андрієм Парубієм.

Comments are closed.