«ПриватБанк» на суді в Лондоні: Коломойський з Боголюбовим привласнили $1,9 млрд

У Високому суді Лондона з 25 по 31 липня проходило п’ятиденне засідання за позовом «ПриватБанку» проти колишніх акціонерів Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова, а також шести компаній, які знаходяться під їх контролем.

Про це повідомили в прес-службі банку.

Згідно з повідомленням, в самому позові зазначено, що в 2014 році Коломойський і Боголюбов незаконно привласнили з банку 1,9 млрд доларів шляхом укладення ряду сумнівних угод. У схемі при цьому брали участь шість компаній, створені в Великобританії і на Британських Віргінських островах, – Teamtrend limited, Trade point agro limited, Collyer limited, Rossyn investing corp, Milbert ventures inc і Zao ukrtransitservice ltd.

«Це було дуже важливе засідання і суттєвий крок банку в отриманні належної компенсації коштів, які були в незаконний спосіб присвоєні його колишніми власниками. Ми впевнені, що Високий Суд Лондона буде неупередженим і справедливим під час розгляду поставлених перед ним питань», – прокоментував керівник напрямку правового забезпечення «ПриватБанку» Ярослав Матузка.

Нагадаємо, в Нацбанку України хочуть відсудити у Коломойського 10 млрд гривень.

Comments are closed.