Прослуховують приватні розмови: Apple потрапила в черговий скандал

Ми в небезпеці, підрядники, які перевіряють голосовий помічник Apple Siri на точність, прослуховують приватні розмови користувачів.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Arstechnica та їх анонімне джерело.

Було виявлено, за допомогою голосових помічників прослуховуються особисті розмови користувачів смартфонів і не тільки. Відзначається, що в деяких випадках може відбуватись навіть записування розмов. Це може статись внаслідок помилкових активацій додатку.

Активувати його може фраза, певне слово або навіть шум грози.

У смарт-годинниках Apple Watch автоматична активація Siri відбувається тоді, коли пристрій чує мову.

«Було зібрано безліч записів в ході приватних бесід з лікарями, при проведенні комерційних угод та інше. Ці записи супроводжувалися користувацькими даними, що розкривають конфіденційну інформацію», – зауважило анонімне джерело видання.

Примітним є те, що представники компанії Apple не заперечили дану обставину. Вони лише зазначили, що кроки на шляху захисту користувачів робляться, а аудіозаписи не пов’язані з Apple ID, а розробниками перевіряється менше 1% щоденних активацій Siri.

Нагадаємо, Apple представляє новинки чотири рази на рік: у березні, червні, вересні та жовтні. Трохи більше місяця тому на WWDC 2019 вони представили програмне оновлення iOS 13, macOS 10.15 та watchOS 6. “Народна правда” зібрала всі осінні новинки, які, можливо, продемонструє “яблучна” корпорація. Зазвичай, саме у вересні у світ випускають нову модель iPhone.

Додамо, у Apple знову проблеми – цього разу з 13-дюймовими MacBook Air 2018 року випуску.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Comments are closed.