Рада планує ухвалити за два роки 54 законопроекти для євроінтеграції

28 лютого Верховна Рада і Кабінет міністрів затвердили дорожню карту строком на два роки для законодавчого забезпечення виконання Угоди про асоціацію, яка містить 57 законопроектів. Рада вже прийняла 3 з них в цілому, 7 законопроектів прийняли за основу, передає кореспондент інтернет-видання UA1.

«Без прийняття цих законів ми не зможемо виконувати виклики євроінтеграції», – зазначила віце-прем’єр-міністр за питань європейської інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе.

Цинцадзе запевнила,  що карта не є статичною і буде змінюватись відповідно до потреб. Також чиновниця нагадала, що вже починаються передвиборчі перегони і політикам потрібно пам’ятати, що завдання євроінтеграції нам поставив народ під час Революції гідності.

Вона також зазначила, що ефективної роботи по євроінтеграції не може бути без єдності всіх міністерств, відомств, локальних органів. За її словами, один з прийнятих законопроектів з дорожньої карти вступає в дію 4 квітня.

Це Закон України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин». Ним зокрема поновлюються перевірки підприємств щодо дотримання норм. Чиновниця припускає що буде дуже багато спекуляцій щодо цього закону, але запевняє що перевірки ефективно продумані, так що буде нівельовано корупційну складову, яка раніше існувала під час перевірок.

Нагадаємо, Європейський Союз хоче бачити від української влади «більше рішучості» в проведенні реформ і боротьби з корупцією.

Comments are closed.