РНБО зняла санкції з «лотерей Пашинського»

РНБО зняла санкції з двох лотерейних операторів – МСЛ та «Патріот», – про що свідчить опублікований на сайті президента Указ з оновленими санкційними списками, у яких зазначені оператори відсутні.

Як відомо, обмеження щодо МСЛ та «Патріота» були застосовані у зв’язку з їхньою причетністю до російських бізнесменів та можливим фінансуванням російської армії.

Нагадаємо, за даними журналістського розслідування програми «Наші гроші з Денисом Бігусом», МСЛ останнім часом пов’язують з нардепами Сергієм Пашинським («Народний фронт») та екс-регіоналом Віталієм Хомутинніком.

«На ринку говорять про їхнє залучення для вирішення санкційних проблем компанії, зокрема, за частку в ній. Хомутиннік і Пашинський в коментарях програмі цю інформацію заперечили», – повідомляють у розслідуванні журналісти.

Разом з тим, зауважимо: до запровадження санкцій МСЛ була найбільшим оператором лотерей в Україні, тоді, як чинний лідер – УНЛ, яку пов’язують з нардепом від БПП Олександром Третьяковим, – була найменшою.Comments are closed.