Санкції Порошенка проти РФ є окозамилюванням – журналіст

Президент Петро Порошенко, аби не вдарити лицем у багно, мусить слідом за США запровадити санкції проти російських компаній та бізнесменів. Однак українські санкційні списки є звичайним окозамилюванням.

Про це повідомив журналіст Олександр Дубінський на своїй сторінці у Facebook.

За його словами, Порошенко насправді вводить усіх в оману, створюючи подібні списки, адже ці начебто підсанкційні російські підприємство продовжують вільно продавати свою продукцію в Україні.

Як приклад він навів автозавод КАМАЗ, який постачає шасі міноборони РФ для «Смерчів» і військових транспортних авто. Цей завод нібито під санкціями з 2015 року, але при цьому вільно постачає свою продукцію на український ринок.Пояснення цьому, наголошує Дубінський, дуже просте. Санкції застосовані до ПАТ «КАМАЗ» за адресою: РФ, м. Набережні Челни, ПРОВУЛОК Автозаводський, 2. А закуповують «українські бариги» товар у АТ ЗТК КАМАЗ, адреса якого – РФ, м. Набережні Челни, ПРОСПЕКТ Автозаводський, 2.

«Ось так, завдяки підміні проспекту на провулок ніякі санкції на КАМАЗ не діють. Чому? Тому що одним із ключових партнерів автозаводу в Україні є австрійська компанія JB PARK, на яку оформлений особистий літак Порошенка», – додає журналіст.

Нагадаємо, Рада національної безпеки і оборони України ще має вирішити, чи варто застосовувати до Росії санкції, котрі США запровадили ще тиждень тому.

Comments are closed.