В даний момент і в даних реаліях стоїть вибір між Тимошенко і Сомалі, — думка

З коментарів. Погляд на Тимошенко від людини розумної, інформованої, знайомої з механізмами функціунування організмів влади та бізнесу не лише в Україні.

Просто інформація. Andrew Titarenko :» Я глибоко переконаний, що в даний момент і в даних реаліях стоїть вибір між Тимошенко і Сомалі. Нема нікого хоч приблизно такого рівня, і нема часу навчитись до її рівня навіть якщо знайдеться. В країні, насправду, пожежа, і не на часі зʼясовувати, що робив голова пожежної команди 20 років тому.

Що ж до популізму — от визначення: «Популі́зм (лат. populus — народ) — політика або риторика, яка апелює до простих народних мас, їхніх надій, страхів, незадоволення життям, і ґрунтується на протиставленні інтересів широких мас населення інтересам еліти. В англомовній літературі термін переважно використовується як відповідник українського поняття «народництво» (і англійською мовою «народництво» переважно перекладається як «populism»), і далеко не завжди має негативні конотації.» Звичайно т.зв. еліти цього не люблять.

Тут взагалі постає фундаментальне питання: або держава для людини — це західна «права» ідеологія, ідеологія малого уряду, індивідуалізму і свободи. Рейган колись казав: «Уряд не є рішенням для проблеми, уряд є проблемою». Альтернативний підхід — людина для держави. На жаль Україна стає на цей шлях. Я, наприклад, вважаю, що знищувати медицину (тобто — вбивати хворих) заради збалансування бюджету є злочином, а не жертовним героїзмом. В кінці цього шляху — Гітлер, Сталін, Мао, трудові армії, тощо. Те, що називають популізмом такому шляху розвитку протирічить категорично, а національні і світові еліти обирають саме цей шлях.»
Comments are closed.