Вбивство Гандзюк: Мангер звинуватив генерала СБУ в нападі на активістку

Голова Херсонської облради Владислав Мангер заявив, що вбивство херсонської активістки Катерини Гандзюк організував генерал Служби безпеки України Данило Доценко  Про це Мангер повідомив на засіданні суду, який обирає йому запобіжний захід, передає УНІАН.

«Мені відомо, що Катерина співпрацювала зі Службою безпеки України і перебувала в прямому підпорядкуванні генерала СБУ Данила Доценка», – зазначив голова Херсонської області.

За словами Мангера, Доценко створив на Херсонщині кримінальні угруповання, які займались вирубкою лісу, рекетом та вимаганням, через що мав конфлікт з поліцією.

«Я вважаю, що Данило Доценко організував напад на Катерину Гадзюк з метою дискримінації органів поліції. Але після того (на що в нас є незаперечні докази) як результатом нападу стали дуже тяжкі наслідки, відбулося фізичне знищення Катерини та використання цієї трагедії в політичних цілях», – додав голова Херсонської області.

Мангер вказав, що вважає висунуту підозру в організації вбивства активістки «політичним замовленням» та повідомив, що боїться за своє життя.

Нагадаємо, Мангер заявив, що не буде втікати з країни через підозри в організації вбивства активістки Катерини Гандзюк.

Comments are closed.