Вілкул пропонує Раді саджати за пропаганду гомосексуалізму

Народний депутат від «Опозиційного блоку» Олександр Вілкул пропонує встановити адміністративну і кримінальну відповідальність за пропаганду одностатевих стосунків.

Відповідний законопроект № 9183 зареєстрований у Верховній Раді.

Згідно з пояснювальною запискою, його метою є «посилення захисту суспільної моралі, охорони сім’ї та традиційних сімейних цінностей, посилення соціального захисту сім’ї та дітей».

Нардеп пропонує виключити з українського законодавства терміни «гендерна ідентичність, сексуальна орієнтація» тощо, а за пропаганду одностатевих стосунків карати штрафами і навіть в’язницею.

Зокрема за пропаганду одностатевих стосунків нардеп пропонує передбачити штраф від 1 700 до 17 тис. гривень для громадян і від 17 тис. до 51 тис. гривень для юридичних осіб і службовців.

За повторну пропаганду упродовж року, на думку Вілкула, має наставати кримінальна відповідальність – від арешту до 3 років до позбавлення волі на 3-5 років для громадян і 4-6 років для посадовців. 

За ввезення, виготовлення чи розповсюдження літератури, яка пропагує одностатеві сексуальні стосунки, Вілкул пропонує встановити штраф до 2,55 тис. гривень або арешт на строк до 6 місяців, або обмеженням волі на строк до 3 років з конфіскацією творів.

За пропагування одностатевих стосунків у кіно- та відеопродукції – штраф від 2,55 тис. до 5 тис. гривень або обмеження волі на строк до 5 років з конфіскацією кіно- та відеопродукції.

За повторні дії або пропаганду у літературі чи кіно, вчинені за попередньою змовою, Вілкул пропонує саджати у в’язницю на 3-5 років.

Також автор законопроекту пропонує збільшити допомогу при народженні дитини.

Як повідомлялося раніше, регламентний комітет Верховної Ради України схвалив подання генерального прокурора Юрія Луценка про позбавлення недоторканності народного депутата Олександра Вілкула (фракція «Опозиційний блок»).

Comments are closed.