Замість Данилюка керувати Мінфіном хочуть поставити людину Кононенка – Дубінський

Журналіст Олександр Дубінський вважає, що замість Олександра Данилюка на посаду міністра фінансів України хочуть прилаштувати людину народного депутата від «Блоку Петра Порошенка» Ігоря Кононенка.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

Дубінський нагадав, що прем’єр-міністр Володимир Гройсман вніс подання на звільнення Данилюка й закликає невідкладно призначити нового главу Мінфіну.

«Якщо врахувати, що зараз у владу просуваються люди з найближчого оточення Кононенка – я можу заздалегідь передбачити, що з високою часткою ймовірності на посаду міністра фінансів будуть пропихати близького до Кононенка Ігоря Уманського«, – зазначив журналіст.

При цьому він уточнив, що йдеться про Уманського, котрий фактично подарував олігарху Дмитру Фірташу 90 млн доларів перед банкрутством банку «Надра».

Крім того, стверджує Дубінський, чинного главу СБУ Василя Грицака хочуть замінити ще однією персоналією з оточення Кононенка, а саме – Віталієм Яремою.

Журналіст зауважує, що головою Нацкомісії з тарифів уже стала Оксана Кривенко, яка розробляла ідею введення абонплати за підключення газу (в інтересах облгазів Фірташа).

«Такі перестановки вказують на те, що Порошенко перед виборами намагається максимально консолідувати контроль над інструментами контролю влади і грошових потоків. І одночасно намагається зміцнити свою підтримку в національних телеканалах: до каналу «Україна» Ахметова тепер може додатися і «Інтер» Фірташа-Льовочкіна», – підсумував Дубінський.

Нагадаємо, раніше міністрів фінансів Олександр Данилюк заявив, що близький друг президента Петра Порошенка, нардеп від БПП Ігор Кононенко нав’язував йому Ігоря Уманського в заступники.

Comments are closed.