28.07.2021

Данилюк розповів, чи справді може очолити МЗС після перемоги Зеленського

Колишній міністр фінансів Олександр Данилюк спростував інформацію про те, що він є претендентом на посаду глави Міністерства закордонних справ України у разі перемоги Володимира Зеленського на президентських виборах.

Таку заяву член команди кандидата у президенти зробив в ефірі ICTV.

Читайте також: У команді Зеленського з’явилися нові експерти: за що вони відповідатимуть

Я це не підтверджую. Тому деякі люди в уряді зараз можуть трішки розслабитися, нема чого боятися,
– сказав Данилюк.

Він додав, що Зеленський до 19 квітня представить весь перелік осіб, які будуть претендувати на посади глави МЗС, Міноборони, СБУ і генпрокурора, у разі його перемоги у другому турі на виборах.

Зауважимо, напередодні народний депутат Сергій Лещенко, який входить в команду Володимира Зеленського, розповідав, що саме Данилюк може очолити МЗС. Проте, рішення ще не було прийняте остаточно.

Що відомо про Олександра Данилюка?Олександр Олександрович Данилюк – колишній міністр фінансів України в уряді Володимира Гройсмана. За його терміну було реалізовано націоналізацію «Приватбанку». У 2018 році Верховна Рада звільнила Олександра Данилюка з посади міністра фінансів. Перед цим відбувся конфлікт з прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом, зокрема в частині реформування Державної фіскальної служби. Гройсман відмовився призначити Яну Бугримову заступником Данилюка з податкового напрямку та невдовзі прямо підпорядкував собі ДФС, забравши департамент у міністерства фінансів. У відповідь Олександр Данилюк 31 травня надіслав листа послам країн G7, де заявив європейським партнерам: «Бугримову ж призначати не хотіли, тому що Гройсман свідомо гальмує реформу ДФС». Свої слова щодо корупційного лобі в ДФС, Данилюк повторив восени 2018 року.

Данилюк розповів, чи справді може очолити МЗС після перемоги Зеленського
Що обіцяє зробити Зеленський після перемоги на виборах

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *