16.05.2021

ФБР відповіло на «наїзд» Луценка щодо співпраці з НАБУ

Федеральне бюро розслідувань роз’яснило, що працює з Національним антикорупційним бюро України на підставі підписаного у червні 2016 року меморандуму про порозуміння.

Про це йдеться у відповіді ФБР на запит «Голосу Америки«.

У США пояснили, що цей меморандум дозволяє ФБР надавати НАБУ та Спеціальній антикорупційній прокуратурі допомогу в сфері розслідувань.

Наголошується, що співробітники ФБР працюють у НАБУ на тимчасовій, ротаційній основі й не є оперативним агентами. «Будь-які заяви про протилежне – неправдиві», – запевнили в американському бюро.

У відомстві зазначили, що викорінення корупції є пріоритетом для ФБР, а його співробітники взаємодіють із партнерами в правоохоронних агенціях у всьому світі й допомагають розслідувати корупційні злочини, коли у них просять допомоги.

«НАБУ та САП – це молоді організації, які зіткнулись із великими викликами у роботі, яку вони здійснюють для України. ФБР буде й надалі надавати НАБУ і САП підтримку та допомогу, яка їм необхідна у їхній важливій роботі заради народу України», – додали у бюро.

Нагадаємо, генеральний прокурор Юрій Луценко раніше назвав агентів Національного антикорупційного бюро України, які працюють під прикриттям, нелегальними, а участь ФБР у спільній спецоперації з НАБУ – протизаконною.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *