25.09.2021

Гуайдо підписав перший указ на посаді президента Венесуели

Лідер опозиції Венесуели Хуан Гуайдо заявив, що підписав від імені президента документ із порядковим номером 001, в якому наголошується на необхідності поставок гуманітарної допомоги в країну.

Про це повідомляє НВ.

У документі зазначено, що кордони Венесуели залишаються відкритими. Також Гуайдо закликає військових не перешкоджати доставці гуманітарної допомоги.

Нагадаємо, президент Венесуели Ніколас Мадуро наказав закрити кордон із Бразилією через наміри лідерів опозиції ввезти іноземну гуманітарну допомогу.

Венесуела вже закрила повітряний і морський кордони з островами Аруба, Бонайре і Кюрасао та заборонила комерційним суднам залишати порти.

Рішення було прийнято після того, як на острові Кюрасао влаштували третій після Кукути (Колумбія) і Рорайми (Бразилія) центр з прийому гуманітарної допомоги з ЄС, яку потім планується поставити до Венесуели.

Раніше тимчасовий президент Венесуели і лідер опозиції Хуан Гуайдо зажадав до 23 лютого пропустити на територію Венесуели вантажі медикаментів і продуктів харчування з США. Мадуро вважає, що венесуельці не потребують гумдопомоги, а вантажі з США призначені для того, щоб скинути його.

23 січня лідер опозиції Хуан Гуайдо оголосив себе виконуючим обов’язки президента Венесуели. У той же день його визнали США, за ними послідували інші демократичні країни. Росія ж підтримала уряд Ніколаса Мадуро.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *