22.09.2021

Кадиров привітав Зеленського і побажав успіхів в «єднанні російського та українського народів»

Російський лідер Чечні Рамзан Кадиров привітав нового президента України Володимира Зеленського з перемогою і побажав успіхів у єднанні російського та українського народів.

Про це інформують російські ЗМІ.

«Хочеться побажати Володимиру Зеленському успіхів у благородних справах, направлених на відродження України і єднанні українського і російського народів! Якщо такі наміри у нього з’являться», – написав він у соцмережі.

Він додав, що у Зеленського попереду «важка праця з оздоровлення внутрішньополітичної ситуації і мирного врегулювання обстановки на сході країни у рамках Мінських угод».

Зеленського також привітав і російський опозиціонер Олександр Навальний.

«Вітаю Україну та українців. Тих, чий президент виграв, – з перемогою. Тих, чий програв – із достойною поразкою у впертій боротьбі. Усіх – із чесними виборами – рідкісною штукою на території колишнього СРСР. Нехай Україна процвітає, а Росії від цього буде тільки добре», – написав він.

Нагадаємо, ЦВК опрацювала 85,56% електронних протоколів із результатами голосування у другому турі виборів президента України. Зі значним відривом лідирує кандидат у президенти Володимир Зеленський.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *