21.01.2022

Кандидати-самозванці продовжують використовувати бренди партій без їхньої згоди (ФОТО)

Партія «Правий сектор» офіційно заявила про те, що не підтримувала і не підтримує кандидата у народні депутати  у 220-му виборчому окрузі (Поділ, Виноградар, Вітряні Гори, Куренівка) Юрія Дідовця. Більше того, «Правий сектор» назвав нахабством використання символіки їхньої партії у передвиборчій агітації Дідовця. Агітатори кандидата досі переконуютьвиборців, що «Правий сектор» підтримує кандидатуру цього кандидата.

У заяві партії зазначено, що вочевидь символіка «ПС» видається цьому претендентові на мандат більш привабливою ніж Радикальної партії, що висунула Дідовця.«Правий сектор» заявляє, що партія не ухвалювала жодних рішень щодо його висування або підтримки. Список кандидатіввідцієї партіїумажоритарних округах оприлюднено на їхньому офіційномусайті:http://pravyysektor.info/appeals/spysok-kandydativ-vid-partiji-pravyj-sektor-po-mazhorytarnyh-okruhah/.

Юрій Дідовець використовує також символіку «Батьківщини», хоча є офіційним кандидатом від Радикальної партії Ляшка.

Офіційна заява партії «Правий сектор» щодо використання назви партії у передвиборчій агітації Ю.Дідовця: http://pravyysektor.info/appeals/pravyj-sektor-ne-pidtrymuje-radykala-didovtsya-na-vyborah-po-220-okruhu-stolytsi/.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *