24.07.2021

Киянам через помилки програмного забезпечення платіжки за жовтень прийдуть без субсидій

Через некоректну роботу програмного забезпечення «Житлові субсидії» та у зв’язку із внесеними змінами у порядок призначення житлової субсидії, у платіжках за послуги ЖКГ, які отримають кияни у листопаді, не буде відображено розміру призначеної субсидії. 

Про це повідомляє прес-службу КМДА.

У відомстві запевняють, що після усунення вказаного недоліку в квитанціях субсидіантів буде відображено суму призначеної субсидії за два місяці: жовтень та листопад.

Тобто, громадянам, які за жовтень сплатять житлово-комунальні послуги у повному обсязі, буде здійснено перерахунок з урахуванням суми субсидії.

«Так, до прикладу, якщо субсидія за жовтень склала 300 гривень, а за листопад – 350 гривень, то у наступній платіжці (за листопад) субсидія буде складати 350 гривень + 300 гривень = 650 гривень. Якщо із тих чи інших причин громадянин не зміг оплатити комунальні послуги за жовтень у повному обсязі, через що виникла заборгованість, це ніяк не вплине на подальше призначення субсидії», – запевнив директор Департаменту соціальної політики КМДА Юрій Крикунов.

За його словами, субсидіантам, які користувалися субсидією у неопалювальний (літній) період, перерахунок на опалювальний період буде проведений автоматично, без повторного звернення. А ті сім’ї, які не встигли оформити житлову субсидію до початку опалювального сезону, матимуть змогу оформити її аж до кінця грудня. У цьому разі субсидія все одно буде призначена від початку опалювального сезону, наголошують в КМДА.

Як повідомлялося раніше, проект Державного бюджету на 2019 рік передбачає скорочення витрат на виплату субсидій для населення для оплати житлово-комунальних послуг на 15,9 млрд гривень до 55,1 мільярдів.

При цьому прем’єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що з 1 листопада ціна на природний газ для населення зросте на 23,5%.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *