28.05.2022

Команду Зеленського треба сприймати без емоцій, – експерт

Команду, яку представив Володимир Зеленський, треба сприймати без емоцій – негативних або позитивних. Ці люди йдуть в Адміністрацію Президента. Не факт, що вони потім стануть членами уряду.

Про це 24 каналу розповів директор Агентства моделювання ситуацій Віталій Бала.

Читайте також: Що обіцяють Порошенко та Зеленський: все, що потрібно знати

За його словами, про команду Зеленського багато говорилося. Це треба було робити. Медіа-спільнота звернулася до нього з такою вимогою. Тому Зеленський показав, що він виконує свою обіцянку. Це прозвучало технологічно правильно і гарно. Але поки це заяви і декларації. А далі покаже час.

Зеленський цілком правильно сказав і кілька разів на цьому наголосив, що ці люди ідуть з ним у майбутню Адміністрацію Президента. А Адміністрація Президента насправді має бути канцелярією. Це не структура, яка впливає або вирішує питання, пов’язані з економікою, внутрішньою політикою,
– наголошує Віталій Бала.

Політолог підкреслює: це право президента – призначати свою канцелярію. Чи підуть люди, яких представив Зеленський, далі – в Кабінет Міністрів – залежатиме від парламенту, який має проголосувати за склад уряду.

На думку Віталія Бали, представлення Зеленським своєї команди – спроба зупинити процес недовіри до нього, який розпочався серед тих людей, які проти Порошенка, але і не підтримують Зеленського.

Що відомо про команду Володимира Зеленського? В ефірі програми «Право на владу» на телеканалі «1+1» кандидат у президенти Володимир Зеленський вперше представив свою команду, з якою іде на президентські вибори 2019 року. Зеленський зазначив, що саме ці люди підуть з ним в Адміністрацію Президента у випадку його виграшу. За його словами, він не збирається «роздавати портфелі», і хто з них виявиться найкращим, той і обійме ту чи інше посаду. Всіх фахівців Зеленський охарактеризував як волонтерів у політиці.

президентські вибори 2019 рейтинг порошенка і зеленського
Шанси Зеленського і Порошенка у другому турі виборів: опитування «Рейтингу»

Основні моменти з інтерв’ю Зеленського

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *