09.05.2021

Компанія Carlsberg Ukraine долучилась до проекту «Високоефективні департаменти Міністерства економічного розвитку і торгівлі»

У Міністерстві економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ) стартував проект «Високоефективні департаменти МЕРТ»,  метою якого є розвиток нових управлінських практик і поведінки серед фахівців державної служби та допомога у вдосконаленні основних HR-процесів.

Carlsberg Ukraine стала однією з компаній, яку відвідали співробітники Міністерства, аби дізнатись про досвід у сфері управління персоналом. У Carlsberg Ukraine поділились кращими HR-практиками з працівникам Міністерства та розповіли, як організовані процеси постановки цілей та моніторингу ефективності, підбору персоналу, його мотивації та навчання у міжнародній компанії.

Проект «Високоефективні департаменти МЕРТ» реалізує компанія Deloitte Ukraine за підтримки EU Delegation та за координації команди підтримки реформ при МЕРТ в рамках реформи держуправління в Україні. Учасниками проекту стали шість пілотних департаментів Міністерства: департамент промислової політики, департамент державних інвестиційних проектів та підтримки розвитку, департамент залучення інвестицій, департамент управління державною власністю, департамент фінансової роботи та господарського забезпечення, департамент економічної стратегії та макроекономічного прогнозування.

«На прикладі компанії Carlsberg Ukraine ми ознайомились із сучасними підходами до пошуку персоналу, його навчання та адаптації на новому місці. Також цікавим було дізнатись, як у Carlsberg Ukraine дослухаються до порад працівників та впроваджують їх в дії. Нам розповіли про проект «Щастя на робочому місці», який успішно функціонує в компанії з 2017 року та реалізовує проекти з покращення благополуччя та підвищення рівня задоволеності на робочому місці. Це дуже цікавий досвід, адже це ті важливі процеси, над вдосконаленням яких ми працюємо в проекті Міністерства », – зазначає Олена Глінська, старший консультант Human Capital Advisory Services компанії Deloitte Ukraine.

Для довідки:

Carlsberg Ukraine є частиною Carlsberg Group, однієї з провідних пивоварних Груп у світі з великим портфелем брендів пива та інших напоїв. До складу Carlsberg Ukraine входять заводи в м. Запоріжжя, м. Київ та м. Львів. У компанії працює понад 1500 чоловік. В портфель Carlsberg в Україні входять пиво, алкогольні та безалкогольні напої таких торговельних марок як «Львівське», Robert Doms, Baltika, Carlsberg, Tuborg, Kronenbourg 1664, «Арсенал», «Квас Тарас», Somersby, Guinness, Seth&Riley’s Garage, Harp, Warsteiner, Grimbergen та інші.

Запорізький пивоварний  завод був створений на базі побудованого в 1974 році Запорізького пивзаводу №2. З 1996 року, коли почалася співпраця з BBH Україна, на підприємстві було встановлено нове обладнання, виготовлене провідними компаніями пивоварної світової промисловості. Завдяки цьому завод став передовим підприємством європейського типу з ефективним виробництвом та високим рівнем автоматизації технологічних процесів.

Запорізький пивоварний завод має сертифікати міжнародних стандартів ISO 9001 (управління якістю продукції) та ISO 14001 (екологічна безпека підприємства та охорона навколишнього середовища).

Потужність Запорізького пивоварного заводу на сьогодні становить 407 млн літрів на рік. Кількість працівників на заводі – понад 500 осіб.

Проект «Вдосконалення системи контролю безпечності харчових продуктів в Україні» є частиною фінансованої Європейським Союзом Програми всеохоплюючої інституційної розбудови (Comprehensive Institution Building Programme – CIB) у сфері безпечності харчових продуктів в Україні. Проект розпочав свою діяльність у березні 2014 р. Основною метою діяльності Проекту є сприяння вдосконаленню системи контролю безпечності харчових продуктів в Україні за принципом «від лану до столу» шляхом приведення законодавства України, інституційної інфраструктури та системи державного контролю у відповідність до регуляторної та адміністративної політики і практик ЄС.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *