08.05.2021

Лещенко: Луценко дезінформував адвоката Трампа

Нардеп Сергій Лещенко заявив, що генпрокурор Юрій Луценко навмисне дезінформував адвоката президента США Рудольфа Джуліані щодо обставин справ, пов’язаних з Америкою і Полом Манафортом зокрема.

Про це Лещенко розповів в інтерв’ю Громадському.

Нардеп наголосив, що не засуджений у Києві, є лише позов Розенблата, який наприкінці 2018 року «дуже швидко прискорили». Справа, за його словами, «лежала без руху майже півтора року».

«Навіщо це все вони зробили? Щоб це все штучно прив’язати і створити таку от ідею про начебто змову, яка є. Та рішення не набуло законної сили. Жодних правових наслідків не настало. Ми оскаржили в апеляції і на час апеляції рішення призупинене», – сказав він.

Також Лещенко додав, що Луценко дезінформував Джуліані щодо справи з Манафортом, оскільки генпрокурор заявляв, що «чорна бухгалтерія» Партії регіонів є фальсифікацією, що пізніше повторив адвокат Трампа. Однак експертизи і численні американські розслідування свідчать про правдивість підписів.

Лещенко зауважив, що в опублікованій ним «чорній бухгалтерії» 31 травня 2014 року не було згадок про Манафорта.

«Про Манафорта казав New York Times. Це було 14 серпня 2014 року. Потім про це повідомило НАБУ 18 серпня 2014 року. Вони оприлюднили конкретні транзакції, конкретні перекази. Я опублікував 19-го теж саме що оприлюднило НАБУ», — наголосив Лещенко.

Нагадаємо, раніше Джуліані скасував свій візит в Україну для зустрічі з Володимиром Зеленським, заявивши, що в команді президента знаходяться вороги Трампа.

Пізніше він уточнив, що ворогом глави Білого дому в команді новообраного президента України Володимира Зеленського є нардеп Сергій Лещенко.

Як повідомлялося, генпрокурор Юрій Луценко заявив, що правоохоронці розслідують можливе втручання у президентські вибори США директора НАБУ Артема Ситника.

Йдеться про те, що у березні нардеп Борислав Розенблат опублікував запис із нібито Артемом Ситником, котрий розповідає, що працював із Гілларі Клінтон і мав справу з так званою «чорною бухгалтерією».

Нардеп додав, що Ситник втрутився у президентські вибори США на користь Клінтон, зливши «бухгалтерію» проти Трампа.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *