16.05.2021

«Львівське» продовжує розвивати лінійку лімітованих пивних смаків

«Львівське Великоднє» — новий лімітований святковий сорт, який вже з’явився на полицях українських магазинів та буде доступний лише на період весняних свят.

«Львівське» продовжує розвивати лінійку лімітованих пивних смаків

Новинка продовжує лінійку лімітованих пивних смаків серед яких – легендарний святковий сорт «Львівське Різдвяне»

«Львівське Великоднє» – це спеціальне світле пиво із м`яким солодовим смаком, що доповнене м’якою хмельовою гіркотою та легким присмаком меду. Сорт має медовий аромат, що гармонійно поєднується з хмельовим та квітковим букетом. Вміст спирту складає 4,4%. Новинка доступна у скляній пляшці 0,5 літрів. Етикетка новинки виконана в фірмовому стилі лінійки і оздоблена великодніми орнаментами. Пиво розливається на заводах Carlsberg Ukraine у Львові, Києві та Запоріжжі.

Зустрічайте свята із «Львівське»!

***

Carlsberg Ukraine є частиною Carlsberg Group та одним з найбільших виробників пива в Україні. До складу Carlsberg Ukraine входять заводи в Запоріжжі, Києві та Львові. При цьому Львівська пивоварня — перша промислова пивоварня країни. У компанії працює більше 1500 чоловік. У портфель Carlsberg в Україні входять: пиво, сидр і безалкогольні напої таких торгових марок, як «Львівське», Robert Doms, Baltika, Carlsberg, Tuborg, Kronenbourg 1664, «Арсенал», «Квас Тарас», Somersby, Guinness, Seth & Riley’s Garage , Warsteiner, Grimbergen і інші.

Більш детальну інформацію можна отримати на сайті https://carlsbergukraine.com/.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *