24.07.2021

Матіос розповів про причини обшуків в офісі «Вестей»

Головний військовий прокурор Анатолій Матіос заявив, що військова прокуратура «кошмарила» газету «Вести», тому що проводила обшуки в приміщеннях, які раніше належали екс-міністру доходів і зборів Олександру Клименку. Про це Матіос розповів в інтерв’ю для strana.ua.

На питання, навіщо в рамках цього розслідування потрібно було «кошмарити» газету «Вести» (яку в ЗМІ пов’язують з Олександром Клименком), Матіос сказав, що до медійників претензій не має.

«Обшукували приміщення, які належать Клименку. Для того, щоб їх заарештувати як майно, здобуте злочинним шляхом. Ми не маємо жодних претензій до представників будь-якого медіа, в тому числі «Вести», – пояснив головний військовий прокурор.

При цьому він позначив своє негативне ставлення до медіа, заявивши, що на момент обшуків «велика частина журналістів перейшла в інші видання».

«Ну, після того, як ви їх потрусили – звичайно, так», – відповіла Матіосу заступник головного редактора strana.ua Світлана Крюкова.

Нагадаємо, заступник генерального прокурора – головний військовий прокурор Анатолій Матіос став главою наглядової ради Федерації боксу України.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *