24.07.2021

Мер Сум понад півроку виписував собі щедрі премії – НАЗК

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) склало 14 адмінпротоколів на Сумського міського голови Олександра Лисенка.

Про це повідомляє прес-служба НАЗК.

Зазначається, що Лисенко в умовах реального конфлікту інтересів видавав розпорядження про преміювання працівників виконавчого комітету міськради, в тому числі себе.

Міський голова Сум, зокрема, на власний розсуд і бачення оцінював особистий вклад у результати роботи й упродовж 7 місяців встановлював самому собі премії у розмірі 65-270% до суми свого посадового окладу, надбавок та доплат.

Таким чином, він вчинив дії, що караються накладенням штрафу від 200 до 400 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (ч. 2 ст. 172-7 КУпАП). Крім того, Лисенко не повідомив про наявність конфлікту інтересів, за що передбачено штраф від 100 до 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (ч.1 ст. 172-7 КУпАП).

Нагадаємо, Нацагентство з питань запобігання корупції направило у суд 16 протоколів щодо проректора Київського політехнічного інституту ім. І. Сікорського Петра Ковальова.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *