24.09.2021

Меркель незадоволена зростанням впливу Кремля на Німеччину

Голова федерального уряду ФРН Ангела Меркель вкрай стурбована з приводу впливу Кремля на європейські праві партії в Європі.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це вона заявила на щорічній прес-конференції в п’ятницю в Берліні.

“Ми неодноразово бачили, як праві популістські партії отримують велику підтримку з боку Росії. І це викликає у нас занепокоєння”, – повідомила канцлер Німеччини.

Мова йде про скандал навколо фінансування італійської партії Сальвини Росією і вплив Кремля на європейських правих у Європі.

За словами канцлера Німеччини, всі, хто хочуть хороших відносин з Росією, “повинні дивитися на реальність – а реальність все ж таки інша, ніж хотілося б”.

Меркель вважає, що розслідування випадку про російському фінансуванні партії Маттео Сальвини “Ліга Півночі”, має бути справою італійської політики.

Як повідомлялося, прокуратура Мілана почала розслідування з питання російського фінансування партії Маттео Сальвини “Ліга Півночі”.

Раніше видання BuzzFeed опублікувало записи переговорів представників ультраправої італійської партії “Ліга Півночі” з чиновниками Кремля, під час яких італійці нібито домовлялися про фінансову підтримку.

Нагадаємо, посол України в Італії Євген Перелигін просить Італію надати подробиці або спростувати повідомлення про замах на лідера правопопулістської партії «Ліга півночі», віце-прем’єра Маттео Сальвини представниками «української групи».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *