23.09.2021

Насіров програв суд проти лікаря і не зміг стягнути мільйон гривень

Шевченківський районний суд Києва повністю відмовив у задоволенні позову Романа Насірова щодо лікаря Інституту кардіології, який раніше проходив у справі проти чиновника.

Відповідне рішення ухвалили під час засідання по обіді, 19 грудня, передає Центр протидії корупції.

Поновлений на посаді голова Державної фіскальної служби Роман Насіров до зали суду не прийшов. Інтереси чиновника захищали адвокати.

Представники Насірова, зокрема, повідомили, що лікар нібито порушив лікарську таємницю, коли розповів судді про стан здоров’я обвинуваченого в корупції, назвавши хворобу голови ДФС «фейком».

Відтак просять мільйон гривень за моральне відшкодування.

Однак захисники медика Максима Соколова та представники лікарні відповіли, що Насіров був непритомний, його офіційних представників не було, і треба було надавати невідкладну медичну допомогу.

Крім того, як зауважив лікар, перед ним щодо стану здоров’я обвинувачуваного виступали прокурор та адвокат, тому не погоджується у порушенні лікарської таємниці. Та зауважив, що підписав документи про кримінальну відповідальність за недостовірні свідчення.

Однак суддя повністю відмовив у задоволенні позову.

У коментарі Українській правді представники голови ДФС заявили, що готуватимуть апеляцію.  

Вранці, 19 грудня, в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун повідомила, що у лікаря-кардіолога Роман Насіров планує відсудити мільйон гривень, а адвокати подали заяву на відкриття кримінального провадження в поліцію.

Нагадаємо, 11 грудня Окружний адміністративний суд Києва поновив Романа Насірова на посаді голови Державної фіскальної служби України. До того ж Насірову повинна бути виплачена компенсація «за час вимушеного прогулу» в розмірі 184 тис. гривень.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *