18.04.2021

Нова сердита кішка завойовує простори інтернету

Кішка Мяу-Мяу має доволі похмурий вигляд і дуже нагадує померлу кішку-мема Соус Тардар, більш відому як Grumpy Cat.

Кішка на прізвисько Мяу-Мяу (Meow-Meow) з сердитою мордочкою набуває популярності в мережі. Користувачі зауважують, що її зовнішність дуже нагадує кішку-мем Grumpy Cat, яка померла в 2019 році.

Як пише Bored Panda, зовнішність Мяу-Мяу змусила шанувальників знаменитої Grumpy Cat повірити в її воскресіння й розчулитися, передає nian.ua.

Хазяйка Мяу-Мяу, яка є мешканкою Тайваню, розповіла журналістам, що вперше побачила кішку в зоомагазині, коли тій було 10 місяців. Вона дізналася, що колишній господар відмовився від кошеняти з невідомої причини, і взяла тварину додому.

Коли у кішки діагностували гіпертиреоз (гіперфункція щитовидної залози), жінка пішла з роботи і заставила будинок, щоб оплатити дороге лікування своєї улюблениці в США. Наразі тварина вже повністю здорово.

Нова сердита кішка завойовує простори інтернету

Мяу-Мяу / фото: boredpanda

Попри свій похмурий вигляд кішка Мяу-Мяу доволі мила й ніжна, запевняє її хазяйка. Однак, додає вона, кішка дещо прискіплива в харчуванні — полюбляє конкретний вид консервованої котячої їжі.

Побачивши фото Мяу-Мяу, користувачі мережі згадали про кішку на прізвисько Соус Тардар (Tardar Sauce), більш відому як Сердиту кішку (Grumpy Cat), котра померла торік. "Це реінкарнація Grumpy Cat?", "У кішок ж і правда 9 життів", — зауважують дописувачі.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *