22.09.2021

Парубій вважає, що Рада повинна мати більше повноважень

Глава Верховної Ради Андрій Парубій вважає, що Верховна Рада повинна отримати більше повноважень в результаті прийняття законів. Про це Парубій повідомив у ефірі одного з телеканалів, зазначивши, що в Україні вже вдалося змінити інститут парламентаризму.

«Я вважаю, роль Верховної Ради повинна бути посилена, її контрольні функції… Ось я говорив на початку роботи парламенту (сесії — ред.), Що ми повинні прийняти закон про ТСК, про реформу парламенту, про розподіл комітетів у парламенті. Ми повинні збільшити роль ВР і ми її збільшували низкою законів», – розповів глава Ради.

Крім того, він додав, що раніше парламентські вибори були як праймеріз перед президентськими. За його словами, зараз ситуація вкрай протилежна – президентські праймеріз перед парламентськими.

«Моє глибоке переконання, що всі питання економічні, соціальні, питання розвитку і реформ повинні бути у парламенту і уряду», – вважає Парубій.

Нагадаємо, Солом’янський районний суд Києва зобов’язав Національне антикорупційне бюро відкрити кримінальне провадження за фактом можливого нецільового використання бюджетних коштів головою Верховної Ради Андрієм Парубієм.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *