21.09.2021

Поліція почала розслідувати фіктивних донорів партії Тимошенко – ЗМІ

Головне слідче управління Нацполіції 1 березня розпочало досудове розслідування щодо ймовірних маніпуляцій із грошовими внесками на користь партії «Батьківщина».

Про це інформує Радіо Свобода з посиланням на відповідь управління.

Журналісти програми «Схеми» з’ясували, що частина громадян за офіційним фінансовим звітом начебто перераховувала гроші, вони насправді нічого про це не знали.

«Провадження було відкрите за результатами виходу в засобах масової інформації матеріалу, який можуть свідчити про порушення порядку фінансування політичної партії чи передвиборчої агітації. Зокрема, йдеться про матеріал, продемонстрований в програмі журналістських розслідувань «Схеми», Радіо Свобода», – повідомив речник Національної поліції Ярослав Тракало.

Відповідні дані внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань 1 березня за ч. 4 статті 159-1, тобто порушення порядку фінансування політичної партії та передвиборної агітації, вчиненого за попередньою змовою групою осіб.

У Нацполіції зазначили, щоби журналісти співпрацювали зі слідством і надали всі необхідні матеріали.

Нагадаємо, лідерка ВО «Батьківщина» і кандидатка в президенти України Юлія Тимошенко прокоментувала журналістське розслідування щодо сумнівного фінансування партії.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *