29.07.2021

Прикордонники посилили безпеку кордону до 9 травня – путінських «вовків» не пустять

В Україну не пустять путінських байкерів «Нічні вовки» і посилять кордон до 9 травня.

Про це інформує Держприкордонслужба.

Зазначається, що нині працівники служби посилили недопущення зброї, боєприпасів, вибухівки, інших засобів терору і будуть контролювати в’їзд в Україну або транзитного проїзду осіб із екстремістськими настроями. Остання заборона стосується російського байкерського руху «Нічні вовки».

На сьогодні жоден із таких байкерів кордон не перетинав.

У разі прибуття до українського кордону осіб із радянською символікою, російськими прапорами тощо прикордонники прийматимуть рішення про недопуск таких осіб до України.

У разі конфлікту прикордонники задіють СБУ і Нацполіцію.

Нагадаємо, члени російського байкерського клубу «Нічні вовки», що здійснюють мотопробіг Європою, прибули в понеділок у Прагу.

Мотопробіг здійснюється за підтримки офіційної російської влади, водночас самі байкери відомі своїми вкрай націоналістичними поглядами. Їх мотоцикли прикрашені прапорами Росії, СРСР, Чехії, а також невизнаних сепаратистських територій на сході України.

Очолює «вовків» Олександр Залдостанов, який через відкриту підтримку анексії Криму фігурує у санкційному списку США і ЄС. Із Чехії байкери мають намір відправитись у Німеччину, кінцевим пунктом є Берлін.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *