19.09.2021

Протести «євробляхерів»: в Україні розблоковані всі кордони

Повністю розблоковано всі під’їзні шляхи, які ведуть до пунктів пропуску на західних кордонах України, перекриті раніше власниками авто на єврономерах.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства внутрішніх справ України.

Читайте також: Протести «євробляхерів»: яка сума щоденних збитків

Зараз роботу усіх пунктів пропуску на ділянці західного кордону нормалізовано. Заходи прикордонного контролю й пропуску через державний кордон учасників міжнародного руху співробітники Держприкордонслужби здійснюють встановленим порядком,
– повідомили в МВС.

Нагадаємо, учасники акції на автомобілях з іноземною реєстрацією блокували під’їзні шляхи до пунктів пропуску на ділянці західного кордону. Через масові протести був ускладнених рух транспорту на пунктах пропуску з Польщею, Словаччиною, Угорщиною.

Чому протестували власники авто на єврономерах? 8 листопада Верховна Рада схвалила закон про імпорт та акцизи при ввезенні в Україну автомобілів на іноземній реєстрації. Проте закон не влаштував власників таких авто і вони розпочали масштабну акцію протесту по всій Україні. Протестувальники вимагали скасувати норму щодо «віку» автомобіля, який завозять з ЄС. Згідно з ухваленими законами – що старішим є авто, то більшою є митна ставка.

На засіданні парламенту 21 листопада нардепи спробували скасувати скандальний «закон про євробляхи», проте для ухвалення рішення забракло голосів. Тож власники авто на єврономерах вдалися до нових протестів і блокували західні кордони України.

Що передбачає закон про авто на єврономерах: дивіться відео

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *