28.05.2022

Пушилін закинув у підвал представника Ахметова в «ДНР»

Днями ватажок терористів та маріонетка Путіна Денис Пушилін продовжив кадрові чистки верхівки недореспубліки від людей, які працювали ще при Захарченко.

При цьому посягнув він «на святе» – колишнього керівника ригів у Донецькій облраді Миколу Загоруйко, який з 2014 року був вхожий у місцевий осередок терористів у якості представника Ріната Ахметова.

Саме Загоруйко, як стверджують наші правоохоронці, вирішував проблеми збереження майна короля Донбасу у «ДНР» аж поки росіяни не вирішили викинути одного зі спонсорів «русской весны» та не почали захоплювати його власність.

Читайте також: Бойовики збираються повністю закрити кордон із Україною

Тоді Загоруйко займав різні досить дрібні «посади», але, оскільки він мав вплив на багатьох ригів-зрадників. Взагалі він став особою не дуже важливою, при «владі» його залишили.

Фактично терорист керував колишніми регіоналами та займався веденням господарства. Але ж саме Загоруйко був причетний до зняття колишнього директора парку Ігора Мартинова з «посади» «народного мера». Останнього тоді трошки потримали на підвалі, отримали за нього чимало грошей, та відпустили за непотребністю. Але, як виявилося, колаборант образу запам’ятав.

Починаючи з першого дня, коли Мартинова призначили «віце-прем’єром», він зливав Пушиліну потенційних заколотників та «корупціонерів» у Донецьку. Звісно, у списку колишнього «мера» на помсту був і його запеклий ворог Загоруйко, який після всіх кадрових перестанов став підлеглим колишнього «мера». Схема була проста: «віце-прем’єр» запропонував Загоруйкові трошки попиляти бюджет, не поділившись при цьому із Пушиліним, а коли отримав згоду – пішов до ватажка терористів.

Оскільки ДВП, по-перше, хоче створити підконтрольну тільки собі вертикаль влади, щоб стати незамінним для кураторів. А, по-друге, до паніки боїться замахів (перед кожним його походом до туалету четверо охоронців повністю перевіряють все, включаючи бачок унітазу та самого «білого друга»), інформація про те, що приспішники можуть прокидати на гроші і його, і росіян, була прийнята до розробки.

Через накиди Мартинова бойовики з «МДБ» й «заарештували» Загоруйка. Просто під’їхали на бусіку, коли той виходив з автівки біля свого дому, вдягли пакет на голову, закинули у багажник та відвезли у невідому напрямку.

Скоріш за все, спочатку його катували у будівлі захопленої СБУ, а потім – передали до «МВС». Тепер кажуть, що «спіймали» розкрадача бюджету. Без подробиць.

Але Пушилін нагородив й стукача-провокатора Мартинова. В такий спосіб, як і Загоруйка. Мовляв, зрадникові не довіряє.

То ж, «республіка» залишилася без «віце-прем’єра» та людини, яка займалася плануванням роботи всього «кабміну». Отакий кадровий голод.

Читайте також: Росія остаточно знищила «ополченців» з Донбасу

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *