26.09.2021

Рейтинг путінської «Единой России» як і самого Путіна летить в прірву

Рейтинг путінської «Единой России» як і самого Путіна летить в прірву

Рейтинг провладної партії країни-агресора «Єдиная Россия» знизився до найнижчого рівня з 2008 року, коли Фонд громадської думки (ФОМ) почав проводити подібні дослідження.

Про це йдеться в останньому опитуванні ФОМ «Політичні індикатори», пишуть у п’ятницю російські ЗМІ.

Опитування проводилося 29-30 вересня в 207 населених пунктах, в ньому брали участь 3 тис. респондентів. Соціологи запитали у громадян, за кого б вони проголосували, якби вибори в Держдуму пройшли в наступну неділю. Всього лише 31% опитаних сказали, що підтримали б «Єдиную Россию».

Рейтинг правлячої партії почав падіння після виборів президента, що пройшли в березні 2018 року. Тоді за «Єдиную Россию» готові були голосувати 51% опитаних ФОМ. Зниження рейтингу посилилося в червні 2018 роки (до 40%), коли влада оголосила про плани підвищити пенсійний вік. Падіння триває досі, причому в період з 23 по 30 вересня рейтинг партії позбувся 3%. До проведення пенсійної реформи рейтинг «ЕР», за даними ФОМ, опускався нижче 40% лише одного разу — в 2013 році.

Рейтинг президента Владіміра Путіна, зазначає ФОМ, в період з березня по вересень знизився з 66 до 45%, тобто опустився до рівня 2013 року.

«Аргумент»

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *