30.07.2021

Росія закріпила своє членство у ПАРЄ і вже сплатила необхідні внески

Росія закріпила своє членство у Раді Європи, відтепер і фінансово. Довгоочікувані внески, якими Москва шантажувала Страсбург, тепер сплачені. Йдеться про суму у понад 54 мільйони євро за 2017 і 2018 роки.

Коли країну-агресора позбавили права голосу у Парламентській асамблеї Ради Європи, у РФ вирішили не платити. 

Читайте також: У Зеленського розповіли, як Україна працюватиме з Росією у ПАРЄ

Зараз же північний сусід повернувся до ПАРЄ та сплатив усі борги. Про це заявив генсек Ради Європи Турбйорн Ягланд в інтерв’ю Schweizer Radio und Fernsehen. Ба більше, відтепер російська делегація ще й головуватиме в Асамблеї. А це становить небезпеку для нашої держави. Ймовірно, чимало важливих міжнародних рішень, які стосуються України, росіяни зможуть блокувати.

Чому Росію виключали з ПАРЄ?У 2014 році через агресію Росії на Донбасі та анексію Криму цю країну позбавили права голосу в ПАРЄ. У відповідь Росія припинила свою участь в організації та припинила платити відповідні внески. Українська делегація п’ять років робила все можливе, аби не допустити повернення Росії в ПАРЄ. Проте 25 червня Європа ухвалила рішення на користь Росії. І ця країна вже встигла повернутися до ПАРЄ та заявити, що не миритиметься з жодними обмеженнями.

Росія закріпила своє членство у ПАРЄ і вже сплатила необхідні внески
Які країни повернули РФ до ПАРЄ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *