23.09.2021

Розкрито імена двох справжніх керівників окупованого Донбасу: цікаве відео

У мережі розповіли, що відбувається в ОРДЛО, і розкрили імена справжніх керівників Донбасу.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на ТСН.

На відео, яке передали журналістам з Донецька, видно, що з вулиць окупованого міста, як по команді, зникли зображення місцевих бойовиків – живих і загиблих. На їх місці – не дуже помітні рекламні плакати. Замість закликів героїчно загинути за “Новоросію”, як було раніше, нейтрально пропонують товари і послуги.

“Єдине виключення – кафе “Сепар”, де закінчив свої дні Олександр Захарченко. З величезних фото ватажок сепаратистів підозріло дивиться на поодиноких перехожих. Йому самотньо – тому що все його оточення Кремль відсторонив від реальної влади і фінансових потоків. Замість них – тепер Олександр Ананченко, так званий прем’єр “ДНР”, і Володимир Пашков, голова загадкової компанії “Внешторгсервис”. Ці двоє і є справжнім менеджментом квазі-республік”, – розповідає кореспондент ТСН Андрій Цаплієнко.

Він стверджує, що Ананченка заборонено фотографувати. Доступ до нього має обмежене коло наближених.

Нагадаємо, що дружина донецького бойовика Дениса Лотова, який наприкінці грудня зник, Олена Лотова, розповіла інсайдерську інформацію про “ДНР-ЛНР”. І про те, хто насправді керує “республіками”.

Раніше бойовик “ДНР”  Бенес Айо розповів, як відомий українець-втікач наживається на окупованому Донбасі. “Чорний Ленін” обурився, що Сергій Курченко заробляє на “республіках” по $25 млн в місяць, які могли бути спрямовані на зарплати і пенсії для жителів “республіки”.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *