22.09.2021

Розкрито секрет китайського довголіття: що відомо

Середня тривалість життя в Китаї становить 75 років – секрет китайського довголіття у фізичній активності та правильному харчуванні.

Про це розповідає НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на сайт Всеукраїнської асоціації пенсіонерів.

У Піднебесній налічується понад 50 тисяч супердовгожителів – людей яким виповнилося більше ста років.

При цьому у Китаї дуже поважають старих, це є основа традиційної китайської моралі.

Люди похилого віку у Китаї дуже активні – зранку вони збираються та разом виконують дихальну гімнастику цигун. На вулицях також часто можна зустріти старих, які бігають підтюпцем спиною вперед. Вважається, що це розвиває координацію рухів.

Після обіду старших людей на вулицях дуже мало – вони практикують денний сон. Взагалі сну у Китаї приділяють багато уваги, його вважають корисним та важливим – це ще один секрет китайського довголіття.

Свій внесок у активне та довге життя китайців робить й традиційне харчування. У країні майже не вживають смаженого, часто готують на пару, що допомагає зберегти корисність страв. У раціоні багато свіжих овочів і фруктів. М’ясо та рибу найчастіше їдять свіжими, не заморожуючи.

Нагадаємо, невролог назвав перші симптоми хвороби Альцгеймера, яка здебільшого зустрічається у людей після 50 років, проте часом її жертвами стають й молоді люди.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *