19.06.2021

Суд відновив на посаді чиновника Мін’юсту, звільненого за порушення присяги

Окружний адмінсуд Києва відновив на посаді директора департаменту антикорупційного законодавства з питань юстиції та безпеки Міністерства юстиції Роберта Сіверса.

Про це повідомляють «Українські Новини», нагадуючи: 28 квітня 2016 року за результатами перевірки Сіверс був звільнений за порушення присяги держслужбовця – у зв’язку з надходженням до відомства подання ГПУ щодо неналежного ведення ним Єдиного держреєстру осіб, які зробили корупційні правопорушення, – після чого подав позов, «просячи суд скасувати наказ про його звільнення й відновити на посаді».

«У судовому рішенні зазначається, що в чинному законодавстві немає такої форми контролю, як службова перевірка, а Генпрокуратура у своєму поданні просила Мін’юст провести службове розслідування. Крім того, довідка за результатами службової перевірки не містить у собі факту порушення Сіверсом присяги держслужбовця. У зв’язку із цим суд визнав протиправним і скасував наказ Мін’юсту про звільнення Сіверса й відновив його на посаді з 29 квітня 2016 року», – йдеться в повідомленні.

При цьому наголошується: також суд стягнув з міністерства 323,7 тис. гривень середнього заробітку Сіверса за час вимушеного прогулу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *