18.05.2021

Сума порушень під час держзакупівель минулого року у 5 разів перевищила 2016 рік

Під час державних закупівель у 2017 році державні установи допустили порушень на 16,8 мільярди гривень.

Про попередження правопорушень повідомила голова Державної аудиторської служби Лідія Гаврилова, передає кореспондент UA1.

За її словами, у 2016 році було виявлено подібних порушень майже на 3,5 мільярди.

«Було проведено 65 перевірок державних закупівель та 3,3 тисяч аналізів процедур закупівель. До того ж, варто пам’ятати, що це при недосконалій законодавчій базі у сфері закупівель, як це було у 2017 році», – зазначила Гаврилова.

Вона також додала, що під час ревізій та перевірок державних підприємств було виявлено незаконних витрат на 2,3 мільярди гривень. При цьому, за її словами, відшкодували 788 мільйонів гривень.

«За повідомленням правоохоронних органів, минулого року за результатами перевірок та аудитів відкрито 1,3 тисячі кримінальних проваджень, триває досудове слідство у 577 справах, 281 особі повідомлено про підозру, 141 особа звільнена», – підсумувала голова Державної аудиторської служби.

Як наголосила Гаврилова, відома своїми висловлюваннями з приводу золотих злитків, вона радіє, що до звіту аудиторської служби є увага з боку ЗМІ, навіть якщо це викликано «неприємними темами».

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що суд арештував майно підозрюваної у незаконному збагаченні глави Держаудиторської служби Лідії Гаврилової.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *