26.09.2021

Супрун відповіла на звинувачення Тимошенко: «Новий курс» повинен привести Україну у російський світ Путіна»

Виконувачка обов’язків міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун відповіла на звинувачення з боку очільниці партії «Батьківщина» Юлії Тимошенко, яка 20 жовтня у Кривому розі заявила, що Супрун погано говорить українською, і зовсім не говорить російською.

«Коли у нас міністр охорони здоров’я спущений нам із НЛО, і це людина, яка не має досвіду і погано говорить українською, і зовсім не говорить російською, ну… Говорить на рідній мові, це означає, що нам просто «спустили» цю реформу», — заявила тоді Тимошенко.

Як повідомив сайт  Громадського радіо, у відповідь на це Супрун написала на своїй сторінці у Facebook: «Я розмовляю українською та англійською мовами. Я також розумію російську. Коли росіяни вторглися і почали війну проти України, ми навчали тисячі українських бійців добровольчих батальйонів та військових, які говорили зі мною російською, але ми зрозуміли, що наша спільна справа – захист України».
«Багато з тих, хто входить до сил спеціального призначення, є нашими цінними і шанованими друзями. Ми представили їх нашим новим друзям з британських, американських та канадських армій, з якими ми спілкувалися англійською мовою, і які не менш чужі, ніж я. Ці англомовні інопланетяни, як і я, прагнуть свободи України. Багато з них називають Україну домом, як і я», – додала Супрун.

Виконувачка обов’язків міністра охорони здоров’я України зазначила, що запропонувала би допомогу у вивченні англійської тим людям, які перебувають при владі, адже «кожен, хто хоче бути президентом України, повинен говорити англійською, щоб спілкуватися з світовими лідерами».

«Але знову ж таки, якщо – ви політик, який вважає, що «Новий курс» повинен привести Україну у російський світ Путіна – «Русcкий мир», вам не потрібно знати англійську. Тому що вони вважають, що Україна належить Росії. На відміну від них, я так не вважаю. І ніколи не буду», – резюмувала Супрун.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *