16.06.2021

Тому Крузу “заборонили” спілкуватися з донькою: що відбулося

Американський актор Том Круз не спілкується з донькою через релігійні переконання.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА, голівудська зірка Том Круз не спілкується зі своєю донькою Сурі через саєнтологічні правила.

Том Круз ще в 1990-х приєднався до церкви саєнтологів і став одним з найвідданіших членів громади. Заради того, щоб бути ближче до «місця сили» руху, актор продав всю багатомільйонну нерухомість у США і перебрався до Великобританії. Там, в колишньому маєтку Рональда Хаббарда (засновника вчення), знаходиться штаб-квартира саєнтологів. Саме в будинку впливової організації і оселився знаменитий актор. Подейкують, Круз підтримує дружні стосунки з лідером саєнтологів – Девідом Міскевіджем.

Тому Крузу “заборонили” спілкуватися з донькою: що відбулося

У громаді саєнтологів існують жорсткі правила. Одне з них – уникати контактів з тими, хто не сповідує їх релігію. За повідомленням ЗМІ, саме з цієї причини в 2012 році Том Круз розлучився з Кеті Холмс (а до цього – розірвав відносини з Ніколь Кідман). Актриса відмовлялася приєднатися до саєнтологів і оберігала від впливу сумнівного релігійного вчення маленьку дочку.

Тому Крузу “заборонили” спілкуватися з донькою: що відбулося

Самі саєнтологи заперечують свій вплив на ставлення Круза і його спадкоємиці. Вони заявили, що не перешкоджають спілкуванню батька і доньки.

Примітно, що зі старшими дітьми Том Круз підтримує теплі стосунки. Це не дивно, адже 26-річна Ізабелла і 24-річний Коннор теж є саентологами.

Нагадаємо, раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла, що легендарний актор і співак Вахтанг Кікабідзе вважає Крим українським, а Росію окупантом.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *