16.05.2021

У Новій Зеландії знайшли рештки пінгвіна розміром з людину

Велетенські пінгвіни мешкали на планеті 65 мільйонів років тому.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на “The Guardian”, вага доісторичного птаха могла досягати 80-ти кілограмів.

Кістки з лапи стародавнього велетенського пінгвіна виявив палеонтолог-аматор на Південному острові Нової Зеландії. Істота була 1,6 метра заввишки. А її вага, на думку фахівців, сягала 80 кілограмів.

У Новій Зеландії знайшли рештки пінгвіна розміром з людину

Таким чином, стародавній пінгвін був у чотири рази важчим і на 40 сантиметрів вищим, ніж імператорський пінгвін.

“Останній вважається найбільшим серед представників виду, які живуть сьогодні”, – пише The Guardian. Видання додає, що знайдена істота приєдналася до низки інших вимерлих велетнів, знайдених у Новій Зеландії раніше. Зокрема, серед таких видів найбільший у світі папуга, орел з триметровим розмахом крил і птахи моа, які теж були 3,6 метра заввишки.

Вчені вважають, що велетенські пінгвіни недовго існували в часи Палеогену приблизно 66-65 мільйонів років тому. На той час динозаври вже вимерли, а великі морські рептилії зникли з вод південної півкулі, які на той час були значно теплішими, ніж зараз.

У Новій Зеландії знайшли рештки пінгвіна розміром з людину

Невідомо, чому велетенські пінгвіни зникли з океанів мільйони років тому. Вірогідно, це може бути пов’язано з появою великих морських суперників, таких як морські котики й зубаті кити.

Нагадаємо, раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла, що у Всесвітньому фонді дикої природи (WWF) повідомили: за останні 50 років кількість тварин, що живуть у лісах, зменшилася вдвічі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *