16.05.2021

У Росії назвали єдине місто, на яке Путін може скинути атомну бомбу

Росія може завдати ядерного удару… по Воронежу, видавши його за удар США.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це розповіла в інтерв’ю виданню “Ехо Москви” російська журналістка Юлія Латиніна.

За її словами, вся російська агресія і російські війни війни велися виключно заради піару.

“Звертаю увагу, що всі попередні війни, які вів Кремль, відрізнялися тим, що це були “недовійни” – чи то російсько-грузинська війна, Донбас, Сирія – це все були гібридні війни. Бойові дії, навіть якщо вони в них були, використовувалися не для звичайних  цілей, тобто для захоплення територій,  а виключно для піару”, – зазначила журналістка.

“Ми навіть той же самий Донбас не приєднали до Росії, просто влаштували там сектор Газа”, – наголосила Латиніна.

За словами журналістки, ніщо не змусить Кремль змінити цей спосіб мислення.

“Єдине, куди  Кремль може скинути атомну бомбу всерйоз – це на Воронеж, щоб потім сказати, що це зробили американці. Ось Воронежу можна боятися, а Вашингтону ні. І, звичайно, проблема в цьому сенсі Кремля дуже проста. Є два способи зробити країну вагомою міжнародно. Один – це створити процвітаючу економіку, як, припустимо, як зараз в Америці чи в Китаї, де мінімально втручання держави в економіку. інший, навпаки – як в СРСР, створити тоталітарну країну, де економіка погана, але зате вся вона витрачається на військові сили”, – пояснила Латиніна.

Нагадаємо, раніше в мережі з’явилося відео спілкування президента РФ Володимира Путіна з журналістами, де глава Кремля знову з гордістю розповів про військові розробки Росії і про те, як Росія буде стріляти ядерними ракетами.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *