19.09.2021

Україна вперше імпортувала електроенергію з ЄС

Україна вперше в історії отримала електроенергію зі Словаччини та Угорщини.

Про це повідомляє компанія «Еру Трейдинг», дочірня компанія американської корпорації ERU Corporation, яка і здійснила імпорт, передає УНІАН.

«Еру трейдинг», дочірня компанія американської корпорації ERU Corporation, вперше в історії України імпортувала електроенергію зі Словаччини та Угорщини, що відбулося в межах так званого Бурштинського енергоострову», – йдеться в повідомленні компанії.

Відзначається, що максимальна потужність імпортованої електроенергії становить 130 МВт. У компанії відзначили, що подія стала можливою завдяки підтримці європейських партнерів компанії, а також проактивної позиції команди НЕК «Укренерго» та представників Європейської комісії.

«Початок імпорту електроенергії в межах Бурштинського енергоострову – це черговий крок до інтеграції українського ринку в енергетичні ринки Європи і запорука справедливої конкурентної ціни для кінцевих споживачів», – говориться в повідомленні.

Як відомо, українська газотранспортна система може зупинитися через відсутність в трубопроводі потрібної кількості технічного газу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *